T: 023-5299453
F: 084- 7117547
E: info@enroutebv.nl

Re-integratie & outplacement adviseurs

“Enroute”, ofwel: op weg
Dat zijn we allemaal, ons hele leven lang. 't Leven staat nooit stil, zeker niet in de huidige maatschappij waar alles steeds sneller lijkt te gaan. Ook de sociale wetgeving kent de nodige ontwikkelingen die voor werkgevers, werknemers, overheid en verzekeraars veel consequenties hebben. 
 
Enroute is een full-service re-integratie en outplacement bureau en is deskundig op het gebied van personeel en arbeid en biedt een breed scala aan diensten op het gebied van verzuim, re-integratie (spoor 2), outplacement, jobcoaching en arbeidsdeskundige inzet in Haarlem, Amsterdam, Zaandam, Alkmaar, Beverwijk, Hoofddorp, Utrecht en Leiden.
 
Veel gevraagde diensten:
 
 
 
 
 
 
 

 
Contact &  Spreeklocaties
 
Haarlem (Hoofdkantoor en Postadres):
Locatie: Judith Leijsterstraat 21, 2023 EG Haarlem
Contact: 023-5299453, haarlem@enroutebv.nl
 
Amsterdam Meer en Vaart (Nieuw- West):
Locatie: Meer en Vaart 286, 1068 LE Amsterdam
Contact: 020-3033938, amsterdam@enroutebv.nl
 
Amsterdam Zuid-Oost:
Locatie: Daalwijkdreef 47, 1103 AD Amsterdam
Contact: 020-3033938, amsterdam@enroutebv.nl
 
Alkmaar
Locatie: Comeniusstraat 2a, 1817 MS Alkmaar
Contact: 023-5299453, alkmaar@enroutebv.nl
 
Beverwijk:
Locatie: Schieland 18, 1948 RM Beverwijk
Contact: 023-5299453, beverwijk@enroutebv.nl
 
Hoofddorp:
Locatie: Antareslaan 65-81, 2132 JE Hoofddorp
Contact: 023-5299453, hoofddorp@enroutebv.nl
 
Leiden:
Locatie: Frambozenweg 1 2321 KA Leiden
Contact: 023-5299453, leiden@enroutebv.nl
 
Utrecht:
Locatie: Weg der Verenigde Naties 1, 3527 KT Utrecht
Contact: 023-5299453, utrecht@enroutebv.nl
 
Webdesign Haarlem